مداد حسن روحانی وزارت کشور دولت یازدهم وزارت خارجه

مداد: حسن روحانی وزارت کشور دولت یازدهم وزارت خارجه اعضای کابینه ریاست جمهوری وزارت بهداشت وزیر ارتباطات انتخابات ریاست جمهوری 96

بازیگر فیلم‌های مستهجن که از ترامپ شکایت کرده بود دستگیر شد

رسانه‌های آمریکایی گزارش دادند که پلیس این کشور بازیگر فیلم‌های پورن که دست به افشاگری راجع به ارتباط دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا با وی و همین طور تلاش‌های ت..

ادامه مطلب

توافق انصارالله جهت همکاری در برنامه صلح شرکت ملل متحد

وزیر امور خارجه تازه دولت مستعفی یمن مدعی شد انصارالله با همکاری در برنامه صلح شرکت ملل موافقت کرده است. توافق انصارالله جهت همکاری در برنام..

ادامه مطلب

اتحادیه اروپا از روسیه جهت حضور در کنفرانس بین‌المللی راجع به سوریه دعوت کرد

یک منبع در اتحادیه اروپا اعلام کرد که روسیه از طرف این اتحادیه جهت شرکت در کنفرانس بین‌المللی راجع به سوریه دعوت شده است است.  اتحاد..

ادامه مطلب

موشک‌های کره شمالی می‌توانند اروپا را نشانه بگیرند / آلمان

یکی از مقام‌های سرویس اطلاعات فدرال آلمان به قانونگذاران گفت‌: موشک‌های کره شمالی مجهز به کلاهک‌های اتمی در حال‌ حاضر توانایی نشانه گرفتن آلمان و کل ارو..

ادامه مطلب

دادگاه رفیق حریری احتمالا دو مظنون را تبرئه کند

وکلای مدافع در پرونده رفیق حریری خواستار برطرف اتهام از دو تن از چهار مظنون پرونده ترور رفیق حریری شدند که در سال ۲۰۰۵ بر اثر انفجار بمبی کشته شد. ..

ادامه مطلب

اختلاف میان ترامپ و اف‌بی‌آی بر سر انتشار یادداشت‌های محرمانه

جان کلی، مدیر دفتر دونالد ترامپ می‌گوید رئیس‌جمهوری آمریکا خیلی سریع مجوز انتشار علنی یادداشت‌های محرمانه اف‌بی‌آی را صادر خواهد کرد؛ یادداشت‌هایی که ..

ادامه مطلب

آزادی ۴ تن از بازداشتی‌های هتل ریتز در پی تسویه‌حساب مالی با مقامات عربستان

یک منبع رسمی در عربستان اعلام کرد، تعدادی از بازرگانان بزرگ عربستانی بازداشت شده است در هتل ریتز با مسؤولان این کشور تسویه حساب مالی کرده و آزاد شده‌اند.&..

ادامه مطلب

ترامپ مورد حمایت اطرافیان خود نیست / مشاور اخراجی کاخ سفید

سباستین گورکا مشاور اخراجی مدیر جمهوری آمریکا می گوید گرچه ترامپ در کاخ سفید آمریکا مورد حمایت بسیاری ازافرادی که او را احاطه کرده اند، نیست ولی او از پ..

ادامه مطلب

نادانی ترامپ همه را مبهوت کرده است / نیویورکر

ترامپ جهل مخوفی در خصوص دنیای کنونی دارد، در خصوص تاریخ و در خصوص تعاملات گذشته آمریکایی ها.  نیویورکر: نادانی ترامپ همه را مبهوت کرده است ع..

ادامه مطلب

همه خاک آمریکا در تیررس است / رهبر کره شمالی

بعد از آزمایش موشک قاره پیما از سوی کره شمالی در روز جمعه، رهبر این کشور اعلام کرد: اکنون همه خاک آمریکا در تیررس ماست.  رهبر کره شم..

ادامه مطلب