مداد حسن روحانی وزارت کشور دولت یازدهم وزارت خارجه

مداد: حسن روحانی وزارت کشور دولت یازدهم وزارت خارجه اعضای کابینه ریاست جمهوری وزارت بهداشت وزیر ارتباطات انتخابات ریاست جمهوری 96

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آقای روحانی تا رییس جمهورید، قدر این مردم را بدانید / قلعه‌نویی

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن می‌گوید با وجود این که فقط ۹ بازی به آخر لیگ مانده است بازیکنانش تنها ۳۰ درصد از قراردادهایشان را دریافت کرده‌اند.

آقای روحانی تا رییس جمهورید، قدر این مردم را بدانید / قلعه‌نویی

قلعه نویی: آقای روحانی تا رییس جمهورید، قدر این مردم را بدانید

عبارات مهم : اهواز

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن می گوید با وجود این که فقط ۹ بازی به آخر لیگ مانده است بازیکنانش تنها ۳۰ درصد از قراردادهایشان را دریافت کرده اند.

به گزارش ایسنا، امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن بعد از پیروزی تیمش برابر استقلال خوزستان در نشست خبری گفت: نیمه اول بازی بسیار افتضاح بود. سه چهار بازیکن ما در این بازی حضور نداشتند و سه چهار بازیکن دیگر نیز با شرایط جسمانی نامساعد بازی می کردند. حسینی، سوارز و ربیع عطایا با سرماخوردگی پا به میدان گذاشتند. من به بازیکنانم افتخار می کنم. فکر نمی کنم تیمی در کشور عزیزمان ایران وجود داشته باشد که تا امروز بازیکنانش فقط ۳۰ درصد از قراردادشان را دریافت کرده باشند.

آقای روحانی تا رییس جمهورید، قدر این مردم را بدانید / قلعه‌نویی

او ادامه داد: با تغییراتی که در نیمه دوم به وجود آوردیم توانستیم به پیروزی برسیم. از مظاهری بابت گرفتن موقعیت های تیم استقلال خوزستان در نیمه اول تقدیر می کنم. این تصویر العمل ها ما را به بازی برگرداند. ما در این بازی در حد و اندازه های خودمان نبودیم ولی در نیمه دوم نسبت به نیمه اول عملکرد بهتری داشتیم. خدا را شکر می کنم که از یک تیم تازه احیا شده است با هدایت یک مربی کاربلد سه امتیاز بگیریم. هر کس دیگری جای ویسی بود شرایط استقلال خوزستان می توانست از این هم بدتر باشد.

قلعه نویی در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش می تواند صدر جدول را از پرسپولیس بگیرد بیان کرد: ما برنامه ای را جهت خودمان ترسیم کردیم. ما نه به اول شدن، نه دوم شدن و نه سوم شدن فکر نمی کنیم و بازی به بازی پیش می رویم. در حال حاضر نیز تمام تمرکزمان را روی بازی پلی آف لیگ قهرمانان آسیا گذاشته ایم. نمی خواهم به تیم فشار بیاید که ما باید حتما به صدر جدول برسیم. ما کار خودمان را انجام می دهیم و در هر جای جدول که قرار گرفتیم خدا را شکر می کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن می‌گوید با وجود این که فقط ۹ بازی به آخر لیگ مانده است بازیکنانش تنها ۳۰ درصد از قراردادهایشان را دریافت کرده‌اند.

او ادامه داد: ما در نیم فصل اول امتیازهای بدی را از دست دادیم. یکسری پرسشها درون تیمی جهت ما به وجود آمد که من نمی خواهم خیلی به آن ها بپردازم.

قلعه نویی در ابتدای نشست نیز با اشاره به خاطراتش از شهر اهواز گفت: یادم می آید زمانی که در شهر اهواز و در هتل فجر بودم، شدت بارش باران آن قدر زیاد بود که برابر درب هتل گونی گذاشته بودند تا آب وارد هتل نشود. مردم خوزستان در وقت جنگ هر بلایی که سرشان می آمد تحمل می کردند و مردانه پای خاکشان ایستادند. به تازگی جهت حفاظت از محیط زیست در استان خوزستان بودجه ۱۵۰ میلیون دلاری تصویب شد. پرسش من این است که آیا این کار را ۱۰ یا ۱۵ سال قبل انجام ندادید؟

او ادامه داد: مردم خوزستان مردم شریفی هستند و مطالبات به حقی دارند. جامعه ما جامعه جوانی است که در معرض همه آسیب ها قرار دارد. مسئولان اعلام کردند که سه میلیون تومان حقوق ماهیانه، یعنی زندگی زیر خط فقر. جوانی که اگر کار گیرش بیاید حقوق یک میلیون تومانی به دست می آورد، چگونه باید زندگی کند؟ باید ۱۰ سال پیش یک فکری به حال محیط زیست می کردند تا این اوضاع به وجود نیاید. من از دکتر روحانی خواهش می کنم تا زمانی که رییس جمهور است قدر این مردم را بداند. هوای امروز اهواز با وجود این که کیفیت بهتری نسبت به روزهای قبل داشت، وحشتناک بود. امیدوارم اوضاع اقتصادی کشور هم بهتر شود. ما حدیث داریم که اگر فقر از در وارد شود، ایمان از پنجره خارج خواهد شد.

آقای روحانی تا رییس جمهورید، قدر این مردم را بدانید / قلعه‌نویی

واژه های کلیدی: اهواز | زندگی | میلیون | خوزستان | استقلال | دکتر روحانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs